Ailecek Şaşkınız Replikleri

Selçuk Aydemir’in yönetmenliğindeki Ahmet Kural ve Murat Cemcir’li Ailecek Şaşkınız filminin en güzel repliklerini yazımızın devamında bulabilirsiniz. Sizde filme ait favori repliğinizi bu yazımızın altından yorum göndermek suretiyle gönderebilir ve favori repliğinizi diğer ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Ailecek Şaşkınız Film Konusu

Babasının şirketinin başına geçerek CEO’luk vazifesini üstlenen Ferhat şımarık bir adamdır. Hala çocuksu yapısıyla ilgi çeken Ferhat’ın sağ kolu ise onun çocukluk arkadaşı, şirketin finans müdürü Gökhan’dır. İkili çalışanlarına pek de nazik davranmamaktadır. Günün birisinde şirket çalışanlarına yemek servisi amacıyla gittikleri bir restoranda, restoran sahibiyle arkadaşlık kurarlar. Restoran sahibinin kızı Elif’e gönlünü kaptıran Ferhat, deliler gibi aşık olur. Fakat Elif narin ve saf bir genç kız değildir. Özel eğitimler ve üstün hizmetlerle dolu kariyeri, sert karakteri ve kıvrak zekası, Ferhat’ı bir hayli zorlayacaktır…

-Sen benim eksikliğini duyduğum her şeysin. Bana sahip çık.

– Üç günde ne aşkı Ferhat?
– Doğru! Aşk dediğin benimki gibi olur, ilk görüşte aşk. Belki de, ilk gülüşte aşk.

Ben, işi aksatıyor diye öz babamı kendi şirketimden kovmuş adamım. İş disiplini çok önemli. Babam geliyor lan. Babacım hoşgeldin, keşke bir haber vereydin gelirken.
Geç odana.
Emredersin baba. (tabi ya sana 5 dakika ayırabilirim.) Babamsın sonuçta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir